top of page

Umawiając psa na wizytę w salonie CHWILA DLA PUPILA akceptuję warunki niniejszego regulaminu.

1. W przypadku rezygnacji, zmiany terminu lub godziny wizyty, Klient powinien poinformować salon strzyżenia psów o zaistniałym fakcie minimum 1 dzień wcześniej przed wyznaczoną wizytą.

2. Prosimy o jak najszybszą informację telefoniczną w przypadku spóźnienia się na umówioną wizytę.

3. Obsługiwane są wyłącznie psy zdrowe, z aktualnym szczepieniem na wściekliznę. Podczas wizyt w salonie Klient powinien posiadać do wglądu książeczkę zdrowia zwierzęcia.

4. Przed wizytą pies powinien zostać wyprowadzony na spacer, aby załatwił potrzeby fizjologiczne. Ważne również, aby nie karmić psa krótko przed przybyciem do salonu.

5. Wszystkie psy są obligatoryjnie kąpane w salonie w trakcie pielęgnacji. Właściwie oczyszczona skóra oraz sierść psa pozwala na odpowiednie strzyżenie. Kąpiel przed zabiegiem pielęgnacyjnym w znacznym stopniu ułatwia pracę groomerowi oraz pozwala
na wykonanie usługi na jak najwyższym poziomie.

6. Pies jest grzeczniejszy, gdy zostaję sam na sam z groomerem. Decydując się na zabieg
w salonie CHWILA DLA PUPILA Klient musi być przygotowany na to, że trzeba będzie go zostawić w salonie samemu na czas wykonywanej usługi. Zabieg przechodzi wtedy o wiele szybciej i sprawniej. W szczególnych przypadkach właściciel czworonoga może zostać w salonie, decyduję o tym groomer.

7. Właściciel ma obowiązek poinformować groomera jeśli u psa występują agresywne zachowania. Psom agresywnym zakładany jest kaganiec. W przypadku gdy pies nadal nie pozwala się opanować, groomer rezygnuję z dalszego wykonywania usługi. Pobierana jest wtedy opłata taka jak za całą usługę, na którą umówiony był Klient.

8. Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego psy z widocznymi objawami chorób skóry nie są obsługiwane. Odsyłamy je do przychodni weterynaryjnej i zalecamy Klientom umówienie zwierzęcia na pielęgnację dopiero po całkowitym wyleczeniu.

9. Podczas rezerwacji wizyty, obowiązkiem Klienta jest poinformowanie o złym stanie szaty psa (tj. kołtunach, filcu), co pozwoli zarezerwować odpowiednio większą ilość czasu.
W przypadku braku informacji, gdy zarezerwowany czas okażę się zbyt krótki na przeprowadzenie odpowiedniej jakości zabiegu, groomer zastrzega sobie możliwość do okrojonego zakresu pielęgnacji.

10. Klient ma obowiązek poinformować groomera jeśli pies cierpi na jakiekolwiek choroby
i alergię. CHHWILA DLA PUPILA nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie się stanu zdrowia psa jeśli Właściciel zataił chorobę.

11. W salonie CHWILA DLA PUPILA obowiązuje cennik, który dostępny jest na stronie www.chwiladlapupila.com oraz stacjonarnie w gabinecie. Koszt usługi może zostać podwyższony jeśli sierść psa okażę się być bardzo zaniedbana.

12. Wizyta w naszym salonie jest jednoznaczną zgodą na publikację wizerunku psa w naszych galeriach.

bottom of page